Zwroty i refundacja

Z zamówienia możesz zrezygnować w każdej chwili. Biorąc pod uwagę, iż suknie szyjemy na wymiar prosimy zwrócić uwagę na zasady rezygnacji z zamówienia na różnych etapach:

 

1. Do chwili wpłaty zaliczki rezygnacja nie skutkuje żadnymi obciążeniami finansowymi.

 

2. Po przyjęciu zamówienia, zgodnie z art. 702 Kodeksu Cywilnego Ukrainy przysługuje ci prawo do rezygnacji z zamówienia pod warunkiem pokrycia kosztów sklepu internetowego, poniesionych w związku z wykonaniem swoich zobowiązań:

 

• W razie wniesienia zaliczki i rozpoczęcia szycia, możesz zrezygnować z umowy, w tym wypadku 25% zaliczki nie zwraca się.

 

• Również możesz zrezygnować z zakupu po otrzymaniu przesyłki w ciągu 14 dni, w tym wypadku sklep potrąci 25% od wartości sukni.

 

Wszystkie koszty przesyłki zwrotnej ponosi nabywca. Należy zwrócić suknię w takim samym stanie w jakim ją otrzymano: oznacza to, że suknia nie powinna nosić śladów korzystania, plam, uszkodzeń, w tym śladów przeróbek, dopasowania kroju do sylwetki. W przeciwnym razie pozostawiamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zwrotu.Uwaga! Prosimy pamiętać, że sklep może odmówić zwrotu, jeżeli pierwotna produkcja (suknia) ulegla istotnym zmianom za przyczyną klienta, a także jeśli produkt został uszytkowany według indywidualnych standardów.

 

Dlatego prosimy odpowiedzialnie podejść do kwestii wyboru sukni oraz podać prawidłowy rozmiar. Życzymy udanych zakupów!

Zamówienie oddzwonienia

Twoje zgłoszenie zostało zaakceptowane.

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.